12000-009

Stylus – stylový a zároveň užitečný

Steve Jobs jednou sám řekl: „Nikdo nechce stylus!“ Jenže to si vývojáři společnosti Apple Inc. přece jenom rozmysleli. Dnes máme na výběr hned z několika takovýchto dotykových per, a právě teď Vám jedno představuji.

Dotykové pero / stylus pro Apple iPad / iPhone / iPod

Jedná se o dotykové pero – tedy stylus – přímo navržený pro Apple iPod, iPhone a iPad. Není ovšem jednoznačně řečeno, že se musí omezovat pouze pro tyto výrobky. Nicméně pro účely Apple produktů se hodí téměř dokonale. Troufám si říci, že v jeho zaměření dokáže splnit všechny vaše požadavky.

Dotykové pero / stylus pro Apple iPad / iPhone / iPod

Možná Vás z obrázku zaskočil jeho design. Když je to pero, mělo by mít zostřený hrot na konci, ne? V tomto případě to není až tak pravda. Jistě jste si všimli, že je tento stylus zakončený elegantním obloučkem. Proč? Divili byste se, ale tento tvar umožňuje jednodušší manipulaci a „dotýkání“ se obrazovky Vašeho přístroje. Barevná kombinace navíc k přístroji ladí a perfektně jej doplňuje v mnoha ohledech.

Dotykové pero / stylus pro Apple iPad / iPhone / iPod

Nevýhodou dotykových obrazovek (máte-li k nim alespoň trochu úcty) je, že by se neměly požívat se špinavýma rukama, v rámci jejich ochrany. Jelikož se u Applu a jeho zařízení typu mobilu či tabletu dotykové obrazovce nevyhnete, stylus vám v tu chvíli padne do ruky. Ptám se, dokázali byste napsat na papír své jméno bez tužky nebo propisky? Nejsem si jistá, kolik z Vás to dokáže. Díky vymoženostem dotykových obrazovek nemůžu tento příklad stoprocentně srovnávat, ale pero pro dotyk Vám pro každodenní používání elektroniky kolem vás můžu podobně jako propiska posloužit více, než byste si mohli myslet.

Věřím, že se pro tuto malou šikovnou pomůcku rozhodnete co nejdříve, a změnil-li tento článek Váš názor, neváhejte a přejděte rovnou do e-shopu, jež můžete nalézt v následujícím odkazu.

Snímek obrazovky 2013-03-31 v 14.40.37

Máte-li jakékoliv otázky, obraťte se na nás prostřednictvím komentářů nebo e-mailu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)