keyboard_macbook_1

Stylový dřevěný cover pro klávesnici

Pokud jste milovníky přírody a máte rádi styl, určitě Vás tento doplněk potěší. O co se jedná?


O exkluzivní dřevěný kryt klávesnice pro Macbook.

keyboard_macbook_1

Jelikož nabízíme exkluzivní a hlavně kvalitní výrobky, můžete si být jisti, že si nekoupíte žádnou napodobeninu dřeva ani syntetiku. Cover se skládá z tenké vrstvy dřeva, do kterého jsou z jedné strany vygravírované znaky a ze strany druhé je opatřen samolepící fólií pro snadnou instalaci. Nemějte strach, že by snad znaky na naši verzi coveru byly jiné, než jak jste zvyklí, jelikož byl speciálně vyroben pro český trh, tudíž obsahuje kompletní zásobu českých znaků.

Při aplikaci na Vaši klávesnici se nemusíte obávat žádných složitostí. Dřevěná tlačítka jednoduše jedno po druhém přilepíte na příslušná tlačítka. Pokud by se Vám snad někdy tento styl snad znelíbil, nebo byste chtěli vyzkoušet jiný druh dřeva, dá se samolepka stejně jednoduše i sundat.

keyboard_extended_1keyboard_extended_2

Tlačítka jsou dostatečně tenká, tudíž nezanechávají nepříjemné fleky na obrazovce v případě Macbooku a Váš přístroj můžete bez obav zaklapnout, aniž by vznikly nežádoucí mezery. V našem eshopu STYLOVKY.cz nabízíme dřevěná tlačítka pro bezdrátové klávesnice apple a Macbook Pro s výběrem mezi dvěma dřevěnými materiály, a to ořech nebo třešeň. Tuhle stylovku prostě musíte mít, nejen že je exkluzivní a originální, ale jistě ji ocení i Vaše prsty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Stylový dřevěný cover pro klávesnici, 9.0 out of 10 based on 4 ratings