bluetooth-spoust-fofoaparatu-pro-apple-iphone-ipad-podporuje-i-android-cerna

Spoušť fotoaparátu pro iPhone

Každý iPhone má v sobě integrovaný velmi kvalitní fotoaparát. Jediný problém však je, že pokud si chcete pořídit fotografii s přáteli, rodinou či pouze vaši, tak vždy někdo musí být u iPhone, či jiného zařízení a fotografii vyfotit, nebo alespoň nastavit časovač. Problém nastává, pokud nechcete pořídit jen jednu fotografii, ale hned více fotografií a nechce se vám běhat tam a zpět a stále nastavovat časovač. S novou vychytávkou, však už budete na fotce vždy všichni a fotek si pořídíte tolik, kolik budete jen chtít a bez časovače!
kabelova-dalkova-spoust-fotoaparatu-apple-iphone-a-ipad-cernobila

Stačí si pořídit stativ, pro dobré nastavení iPhonu, ale obejdete se i bez stativu. Dále je třeba zakoupit spoušť fotoaparátu pro iPhone. Spouště se vyrábí ve dvou variantách – bezdrátové a drátové. Drátová se zapojuje do zvukové zdířky jack 3,5mm konektoru a bezdrátová do USB zdířky, po instalaci aplikace se ale už připojuje pouze přes Bluetooth.

kabelova-dalkova-spoust-fotoaparatu-apple-iphone-a-ipad-cernobila-2 bluetooth-spoust-fofoaparatu-pro-apple-iphone-ipad-podporuje-i-android-cerna-2

 

Rozdíly mezi těmito typy plynou už z názvu. Drátová spoušť je na tom hůře. Skládá se z tlačítka a kabelu s připojením do jack 3,5mm konektoru. Délka kabelu je většinou do jednoho metru, takže žádné velké momentky pomocí kabelové spouště nepořídíte. Bezdrátovou spoušť však má dosah až 10 m, připojuje se pomocí Bluetooth. Není tedy nic snadnějšího než nachystat stativ s iPhonem na půvabný přírodní záběr a jít vyfotit sám sebe! Vše stiskem jednoho tlačítka přesně v tu chvíli, kdy budete chtít a ne když uběhne nastavený čas a ještě ani nebudete na vybraném místě. Také není problém, ihned pořídit několik snímků, pokud víte, že jste zavřeli oči, nebo jinak pokazili fotografii. Stačí vícekrát zmáčknout tlačítko a je to. Už nikdy nebude nikdo z vaší party na žádné fotografii chybět!

 

Bezdrátovou spoušť navíc můžete použít bez problémů i v mobilních telefonech vybavených operačním systémem Android.

Bezdrátová Snímek obrazovky 2013-03-31 v 14.40.37

DrátováSnímek obrazovky 2013-03-31 v 14.40.37

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Spoušť fotoaparátu pro iPhone, 10.0 out of 10 based on 1 rating