silikonovy-valecek-pro-vytlaceni-bublin-nalepene-ochranne-folie-sire-8cm

Jak se zbavit bublinek pod ochrannou folií?

Koupili jste si nový mobilní telefon a uvažujete, jak jen ochráníte před nechtěnými škrábanci na obrazovce? První, co vás jistě napadne, je ochranná průhledná folie, samozřejmě. Pořídili jste si tedy potřebnou folii, pečlivě si přečetli návod na její použití a opatrně nalepili na své místo. Máte-li štěstí, nikdo by nepoznal, že na obrazovce folie vůbec je. Ovšem může se stát, že se pod folií vytvoří malé bublinky naplněné vzduchem. Jak se jich zbavit? Nedoporučuji použít vlastní nehet – vždyť se chcete škrábancům ubránit, nebo ne? Našli jsme pro vás jednoduché a cenově nenáročné řešení!

Silikonový váleček pro vytlačení bublin z nalepené ochranné fólie - šíře 8cm

Je malý, lehce se drží v ruce a jistě nebudete zklamáni z jeho dovedností. Stylový váleček vyrobený ze silikonu vám pomůže zbavit se nežádoucích bublin pod ochrannou folií na vašem iPhonu. Průměr válečku je 8 centimetrů, takže hezky padne na šířku chytrého mobilního telefonu. K samotnému válečku je připojena komfortní úchytka, která padne do ruky a usnadňuje manipulaci válečku na mobilní obrazovce.

Silikonový váleček pro vytlačení bublin z nalepené ochranné fólie - šíře 8cm

Jestliže jste si ještě ochrannou folii na svůj iPhone nepořídili, doporučuji vám to co nejrychleji udělat. Nevíte-li si rady, zkuste se podívat do našeho archívu, možná najdete rady třeba ZDE. Věříme, že se tento malý, ale šikovný váleček stane vašim novým pomocníkem a váš mobilní telefon bude vypadat stylově – bez bublinek na displeji! Máte-li jakékoli otázky, obraťte se na nás v komentářích pod článkem. V dalším případě naleznete e-mail v sekci Kontakt. A teď.. Už jste se rozhodli pro tuto vychytávku? Následujte odkaz:

Snímek obrazovky 2013-03-31 v 14.40.37(zdroj fotografií)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Jak se zbavit bublinek pod ochrannou folií?, 8.7 out of 10 based on 3 ratings