bezdratove-retro-bluetooth-sluchatko-pro-apple-iphone-cerne-1

Retro sluchátko pro iphone

První retro sluchátko pro iPhone,  je také kompatibilní se všemi mobilními zařízeními, které jsou vybaveny 3,5mm jack konektorem, ipad, tablety, PC. Snadno se tak můžete vrátit do dob, kdy telefony bez toho sluchátka takřka neexistovaly. Retro sluchátko má jeden reproduktor v horní části a jeden mikrofon v dolní části. Pomocí tlačítek umístěných na retro sluchátku můžete ovládat hlasitost. Na retro sluchátku jsou také tlačítka pro příjem/odmítnutí hovoru.

retro-sluchatko-pro-apple-iphone

Existuje ještě varianta bezdrátová a to propojení retro sluchátka pomocí bluetooth. Retro sluchátko je kompatibilní s iPhone, ale také s jakýmkoliv mobilním telefonem, který je vybaven bluetoth. Tak jako u drátové verze jsou na retro sluchátku tlačítka pro příjem/odmítnutí hovoru a úpravu hlasitosti. Dobíjení baterie ve vašem retro sluchátku se provádí pomocí usb kabelu, který obdržíte v balení se sluchátkem.

 

bezdratove-retro-bluetooth-sluchatko-pro-apple-iphone-cerne-1

Obě tyto retro sluchátka můžete používat v práci, kdy nedržíte mobilní telefon u ucha, ale sluchátko a minimálně zaujmete pozornost vašich zaměstnanců, ale také klientů apod. Je jen na Vás jestli si vyberete drátovou a nebo bezdrátovou verzi, obě jsou dokonalé.

Dobré využití je také doma, kdy „nemusím“ ani vytáhnout mobil z kapsy a přijímám hovor sluchátkem, využití jsou i praktická a na první pohled 100% vždy zaujmete  posluchače, při jednání, šéfa, přátele apod.

Vhodné i jako dárek

Příslušenství pro iphone, ipad, ipod a mac

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Retro sluchátko pro iphone, 10.0 out of 10 based on 1 rating