overview_hero

Nike+ iPod senzor rozhýbe Váš život

Ať už jste aktivní sportovec na jakékoliv úrovni nebo pouze nadšenec, jenž se rozhodl udělat dobrou věc pro svoje zdraví, existuje možnost, která Vám ve Vašem snažení značně dopomůže – Nike+ iPod senzor.

MA368_AV1

Nepotřebujete platit žádného osobního trenéra, ani vás nemusí obtěžovat věčné a zdlouhavé zpracovávání údajů o vašem tréninku. Nike+ iPod senzor zahrne obě tyto věci v jednu – bude osobním trenérem, který bude měřit čas, rychlost a vzdálenost vašeho běhu či chůze, ale i zdroj informací, jenž zaznamená například spálené kalorie nebo pokrok, kterého jste svým značným úsilím dosáhli.

Jak začít

Pořídili jste si senzor, ale nevíte, jak začít? Je to jednoduché. Pro aktivní využití senzoru stačí pouze vložit bezdrátový senzor do zabudované kapsičky pod vložkou boty Nike. Dále již nic nebrání vašemu tréninku.

 

Trénink začal

Senzor máte zabudovaný v kapsičce pod vložkou boty, jste odhodlán podat výkon, jímž zdoláte další mety, směřující k optimalizaci fyzické kondice vašeho těla a vyrážíte. Při běhu (chůzi) snímač odesílá informace přímo do přístroje. Po skončení tréninku pak stačí pouze připojit přehrávač (telefon) k počítači a přesunout data do iTunes a nikeplus.com.

MA368

Během vašeho tréninku jsou informace o vašem běhu poskytovány taktéž zvukovou formou. Uživatel si může zvolit mezi ženským a mužským hlasem. Podle typu cvičení jsou pak sdělovány hlasové informace. U cvičení s daným cílem jsou informace podávány při dosažení některého z mezníků. Například při běhu na vzdálenost bude hlasová informace podávána po uběhnutí každého kilometru, případně oznámí, kolikátý kilometr byl již uběhnut nebo indikuje dosažení půlky požadované vzdálenosti.

Nike+ iPod senzor lze také použít jako náhradní senzor pro iPod nano. Pro použití s tímto přehrávačem je ale nezbytné vlastnit přijímač ze sady Nike+ iPod Sport Kit.

Zlepšit svoje zdraví tedy nemusí znamenat pouze hodiny přemlouvání sebe sama, ale i oblíbenou činnost, na kterou budete již od rána natěšeni.

 

ZDROJ: store.apple.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Nike+ iPod senzor rozhýbe Váš život, 10.0 out of 10 based on 1 rating