naramek_jawbone_up

Náramek Jawbone UP – Poznejte se

Chcete začít pečovat o své tělo a konečně se cítit skvěle a ve formě? Nyní máte šanci. Náramek UP od společnosti Jawbone vám umožní monitorovat veškerou aktivitu vašeho těla během dne i noci. Máte unikátní možnost poznat sami sebe. Budete mít doslova na očích potřeby vašeho těla, které jdou ruku v ruce nejen s vaší fyzickou, ale i psychickou kondicí.

Náramek UP skýtá řadu nedocenitelných vlastností, které člověk, jenž se rozhodne svému tělu dopřát komfort, o kterém se mu ani nesnilo, zcela jistě ocení.HA628

První funkcí je sledování spánku, kdy náramek UP snímá vaše mikropohyby ve spánku a pomocí pokročilých  a složitých algoritmů určí, kolik hodin jste spali, jak dlouho vám trvalo usnout, kolik času připadalo na lehký a kolik na hluboký spánek a kolikrát jste se během noci probudili.

HA628_AV5Další nedocenitelnou funkcí může být například sledování aktivity. Náramek UP vytvoří celistvý obraz celého vašeho dne. Nemusíte tedy sami sebe kontrolovat, jak moc či málo jste byli ten který den aktivní. Náramek UP totiž sleduje ušlé kroky, vzdálenost, spálené kalorie i poměr aktivně a pasivně stráveného času.

 

 

HA628_AV4

 

Náramek UP také nabízí funkci sledování stravování. Pomocí mobilní aplikace k náramku si můžete zaznamenat, co jste snědli a vypili. Jídlo si můžete dokonce vyfotit, naskenovat čárový kód, procházet galerii obrázků UP nebo vyhledávat v databázi ingrediencí. Systém UP vám samozřejmě pomůže sledovat hodnoty kalorií, tuků, sacharidů, bílkovin či vlákniny.

K dosáhnutí celkového přehledu o vašem průběžném snažení vám pomůže přehled informací, které systém UP nabízí. Zobrazí veškerá zjištěná data a přidá řadu postřehů a konkrétních tipů k rychlejšímu zlepšení vašeho zdraví.

Tento stylový a pohodlný náramek je nenápadnou pomůckou, která ovšem může razantním způsobem dopomoci k uvedení vašeho těla do správného chodu, což pozitivně ovlivní všechny aspekty vašeho života.

ZDROJ: store.apple.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Náramek Jawbone UP - Poznejte se, 10.0 out of 10 based on 1 rating