Fuelband

Chytrý náramek Nike Fuelband

Patříte mezi nadšené sportovce? Začali jste s běháním, turistikou nebo určitým typem sportu? A co takhle se přestat vymlouvat a vybrodit se z mlhavého oparu plných předsevzetí a napůl splněných cílů? Získejte s náramkem od sportovní značky Nike přehled o své celodenní aktivitě a porovnejte si ji na oficiálním webu Nikeplus.com společně s ostatními.
Fuelband

Revoluční náramek Fuelband nebo jen moderní krokoměr

S čipem v botách se Nike chlubí na trhu již několik let, ovšem náramek jde po stopách revoluční pěšiny k nepřetržitému sledování svého nositele. Získáte tak přehled o celkovém výdeji své energii a jak to vůbec funguje?

Na první pohled zcela obyčejný náramek s jedním tlačítkem  na obvodu s funkcí zapnutí displeje. Právě ten vám vždy po rozsvícení ukáže hodnotu vaší aktivity v daný okamžik za uplynulý den. Vybrat si můžete hned ze tří velikostí od 14,6 cm až po 19,7 cm. Pokud by vám velikost i přes toto rozdělení nevyhovovala, můžete si jej manuálně poupravit díky prodlužovacím dílům.

NikePlus

Nastavte si cíl a spalujte kalorie s Nike Fuealband

Náramek Nike Fuelband pracuje na jednoduchém principu obdobně jako krokoměr, takže zaznamenává počet vašich kroků a míru spálených kalorií. Podle otřesů dokáže naprosto přesně odhadnout, jestli běžíte nebo jdete. Po vyzkoušení se na stejné trase při běhu započítala vyšší míra spálených kalorií, než tomu bylo při klasické chůzi.

Náramek ve své dokonalosti úplně zapomněl na vášnivé cyklisty jezdících po hladkých silnicích, kde se hodnota spálených kalorií nebude odrážet od reality. Stejně tak jsou mimo plavci, jelikož náramek není vodotěsný. Jde tedy o vhodnou pomůcku pro běžce a pravidelné chodce. V jednotce Nike Fuel si můžete nastavit týdenní a denní cíle, dosažení si pak jednoduše hlídáte na displeji.

Náramek spolupracuje s operačním systémem iOS a je nutné zaznamenané údaje odevzdávat jednou do tří týdnů, po té se paměť přeplní. Náramek se k nám nedováží, takže je nutné si ho nechat poslat přímo z USA nebo si ho koupit u tuzemského prodejce za přemrštěnou cenu.

ZDROJ: mashable.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Chytrý náramek Nike Fuelband, 10.0 out of 10 based on 1 rating