Snímek obrazovky 2016-07-26 v 10.22.29
21.7.2016
Kategorie: Nezařazené

Cestujte jednoduše a rychle s mobilní aplikací City Taxi Brno

Cestování taxíkem v Brně nabývá s aplikací City Taxi Brno nových rozměrů. Pokud se vám někdy stalo, že jste v Brně chtěli využít taxi službu a neměli jste zrovna po ruce příslušné telefonní číslo, s touto mobilní aplikací můžete takový problém vyřešit elegantně a rychle.

To hlavní, čím se City Taxi Brno může chlubit, je rychlá a pohodlná objednávka. Je jedno, kde se zrovna nacházíte ani kolik máte na objednání času. Celý proces vám nezabere více než pár minut a k jeho realizaci nepotřebujete nic více, než mobilní signál a připojení k internetu.

 

Jak si objednat vůz?

Celé objednání vozu lze vměstnat do pěti jednoduchých kroků:

  1.        Určení výchozího bodu

Jako první po vás bude aplikace požadovat zadání místa, ze kterého plánujete cestu absolvovat. V případě, že se ve spleti brněnských ulic, náměstí a zákoutí neorientujete nejlépe a nevíte tedy, kde přesně se aktuálně nacházíte, pomůže vám funkce zaměření polohy. Aplikace si sama dokáže najít adresu místa, na němž stojíte a uvést ji jako výchozí bod.

  1.        Stanovení cílového bodu

Jako druhý krok v pořadí přichází na scénu zadání cílového místa. Jednoduše řečeno místa, na které se potřebujete dostat.

  1.        Speciální požadavky

Ve chvíli, kdy bude mít aplikace jasno o podobě cesty, můžete si zvolit nějaké speciální požadavky. Na výběr je například platba kartou, přepravy speciálního nákladu, možnost vícemístného vozu nebo přidání dětské sedačky. Vybrat si také můžete preferovaného řidiče, což se hodí, máte-li s některým dobrou zkušenost.

  1.        Osobní údaje a potvrzení

Na závěr už stačí pouze uvést své jméno a telefonní číslo, na které vás řidič může kontaktovat, a máte objednáno.

 

Další užitečné funkce

Po výběru vozidla můžete využít funkce sledování vozidla, díky které máte detailní přehled o tom, kde se vámi objednané taxi nachází. Sledovat jej lze od chvíle potvrzení objednávky až do příjezdu k výchozímu místu.

Praktická je cenová kalkulačka. Díky ní máte příležitost zjistit, kolik ve finále za cestu zaplatíte. Byť vám tato funkce nenabídne cenu konečnou, nýbrž pouze orientační, vězte, že tyto dvě částky se v konečném důsledku nijak výrazně neliší.

Pokud jste pravidelným uživatelem aplikace City Taxi Brno, zalíbí se vám funkce registrace. Díky ní nebudete muset při každé nové objednávce zadávat své osobní údaje, což vám ještě zkrátí už tak nedlouhý čas objednání.

Jste-li po využití služby spokojeni, řidič, který vás vezl, jistě ocení, pokud jej v aplikaci pozitivně ohodnotíte. Ostatní uživatelé se následně mohou vaším doporučením řídit a zažít obdobně příjemné svezení, jako vy.

Aplikace City Taxi Brno je v současné době k mání zdarma v příslušných obchodech operačních systému Android a iOS. Zabere vám pouze necelé 4 MB paměti telefonu. Pro příznivce internetových prohlížečů existuje i webová aplikace. Spustit ji lze na jakémkoliv zařízení.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)